12 Mayıs 2014 Pazartesi

Yediden Yetmişe Blog Yazarları Buluşması

Geçtiğimiz cumartesi günü "Yediden Yetmişe Blog Yazarları Buluşması" davetine katıldım. Sevgili blogger arkadaşlarım Sevil Şahin (www.birdemliksohbet.com) ve Hilal Dokuyucu'nun (http://sagliklimutfak.net/) üstlendiği buluşma sayesinde harika bir gün geçirdik.


Çeşitli etkinliklerde bir araya geldiğimiz birçok arkadaşımız ile koyu sohbetlere daldık. Sosyal medyada birbirimizi severek takip ettiğimiz ama bir türlü karşılaşamadığımız arkadaşlarla da tanışma, kaynaşma fırsatımız oldu.


 


Çeşitli firmaların da sponsorluğuyla yeniliklerden de haberimiz oldu. Kendilerinin sitelerini incelemenizi tavsiye ederim.
Benim bu etkinlik sayesinde nelerle tanıştım derseniz sizi de haberdar edeyim :)

Çocukları olanlar bilir, Arbella'nın minikler için şekilli şekilli değişik makarnaları vardır, meğer sağlığına ekstra önem verenler için tam buğday makarnası da varmış. Pişirdim, müthişti.Nescafe'nin yeşil kahve çekirdekleriyle yeni bir kahve piyasaya sürdüğünü öğrendim. Yapılan araştırmalara göre yeşil kahve daha fazla antioksidan içeriyormuş.

 


Ve Yuva Maya, evinde simidini kendi pişirmek isteyenlere, simit karışımı çıkarmış.

Pizza taşı diye birşey varmış meğer ... Evinde odun ateşinde pişmiş pizza lezzeti yakalamak isteyenler için yapılmış. İndirimleri takip edip pizza tepsisi aldığıma pişman olmadım desem yalan :)


Tabi ki birçok sponsorumuz vardı ama takdir edersiniz ki beni ilk başta gıda sektörü çekiyor :))) Ve sona eeen sevdiğimi bıraktım.

Sevgili Hilal ve Sevil tüm blogger katılımcılar için çekilişle birçok hediye hazırlamıştı. Benim gibi değişik çaylara meraklı birine de ancak bu hediye münasip olurdu zaten :)) Asia Chai Art tarafından hazırlanan ve içinde minik minik bir sürü çaycık ve ufacık bir demleme kumsaati bulunan bir kutu :)))) Harika ... Sevil ve Hilal'e bu nazik hediyeleri için ayrıca teşekkür ediyorum.

 
 
 
 
Biraz da gıda sektörünün dışına çıkarsak eğer, MOBİL PERDE adlı bir sistemle tanıştım ve çok beğendim.
 
 
 Sistem şöyle işliyor:
 
- Mobil Perde'nin sunum ekibi evinize geliyor, 10 farklı perde markasının 3000 civarındaki ürünü hakkında size dekoratif danışmanlık hizmeti veriyor.
 
- Siparişiniz anında akıllı tabletlerle gözünüzün önünde üretim merkezine iletiliyor.
 
- En geç 7 gün içinde perdeniz hazır.
 
- Montaj için, deri patikleri ve elektrik süpürgeleriyle geliyorlar. Ortalık pislenmeden dağılmadan perdeler takılıyor, son olarak buharlı ütüleri bile yapılıp eviniz giydiriliyor :))
 
- Ayrıca sizin için TEMA vakfı aracılığıyla bir de fidan dikiyorlar, daha ne olsun :)
 
Bence büyük kolaylık, zaten perdelerim eskimişti, ilk fırsatta ekiple de tanışacağız anlaşılan ...
 
Son olarak İNCE TOPUK bayanlarından bahsetmek istiyorum.
 
HEPİMİZİN EN AZ 20 ÇİFT AYAKKABISI VAR AMA ASLINDA HİÇ AYAKKABIMIZ YOK :))))
 
Türkiye'nin en iyi üniversitesinde eğitim aldıktan ve kurumsal hayatta yıllarca çalıştıktan sonra yolları kesişen ve bir anda yeni bir oluşum içinde kendilerini bulan iki hoş bayan. www.incetopuk.com 'u kurmuşlar. Kendi ayakkabınızı kendinizin tasarlayabildiği çok hoş bir sistem. Kendinize özel ayakkabı arıyorsanız burası tam da size göre ...
 
Mobil Perde ve İnce Topuk gibi kadın girişimcilerin sponsor olması da beni ayrıca çok çok mutlu etti tabi ki ...
 
Bu seneki toplantımız şahaneydi. Sevil Şahin ve Hilal Dokuyucu'ya tüm emekleri için sonsuz teşekkürler :)
 
 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız benim için çok değerli. Yorumlama biçimi adımından "Anonim Kullanıcı" yı seçerek yorumunuzu iletebilirsiniz, teşekkürler.

(Yorumlar isimsiz olarak kayda geçiyor, arzu ederseniz ekleyebilirsiniz)