8 Nisan 2014 Salı

Kömbe Kurabiye Pratik Chef 'de ...

İçinde 7 çeşit baharatıyla hazırlanan Kömbe Kurabiyesi 'ne rastladıysanız o muhteşem kokusunu eminim unutamamışsınızdır. Belki siz de pişirmek istediniz ama nerden bulacağım şimdi o kadar baharatı deyip vazgeçiverdiniz. Bundan sonra Kömbe Kurabiye Pratik Chef 'te beğenilerinize sunulacak. Pratik Chef web sitesine girip, kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. 

Peki kimdir Pratik Chef ? Web sitesinden yemek sipariş verdiğinizde, seçtiğiniz yemeğe ait tüm malzemeler, malzeme listesi ve tarifi bir kutu içerisinde gönderiliyor. Tarifte doğranmış, dilimlenmiş olması gerektiği yazıyorsa onu bile hazırlayarak paketliyorlar. Üstelik seçilen markalar, kalitesiyle hepimizin bildiği markalar. Malzeme seçiminde ise ilk tercihleri doğal olanı kullanmak ... Ayrıca elinize ulaşana kadar malzemelerin taze kalması için ısı yalıtımlı özel ambalaj ile gönderiyorlar.
Size kalan ise paketleri sırasıyla açıp, sadece talimatlara uyarak pişirmek, bu kadar basit ve hızlı :)

Yeni bir yemek tarifi denemek istiyorsunuz ya da hızlıca birşeyler pişireyim ama harikalar yaratayım diyorsunuz. Ancak evde çıkacak bulaşıktan, malzeme alışverişinden ya da harcayacağınız zamandan dolayı geri adım atıyorsunuz. 

Pratik Chef ile;

- Malzeme aramak ile uğraşmaz, alışveriş ile zaman harcamazsınız. 

- Çok sık kullanmayacağınız malzemeler için büyük ambalajlarda almak zorunda kalmazsınız. 
- Malzemeleri ölçmekle, tartmakla zaman kaybetmezsiniz. Sadece tarifte belirtilen talimatlara uyarak yemeğinizi keyifle pişirirsiniz.
- Malzeme hazırlığı yapmayacağınız için daha az bulaşık yıkarsınız :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız benim için çok değerli. Yorumlama biçimi adımından "Anonim Kullanıcı" yı seçerek yorumunuzu iletebilirsiniz, teşekkürler.

(Yorumlar isimsiz olarak kayda geçiyor, arzu ederseniz ekleyebilirsiniz)