19 Mart 2014 Çarşamba

Cookplus ve Harikalar Mutfağı


Herkese kocaman bir merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya kanallarında sizlere duyurduğum COOKPLUS ve HARİKALAR MUTFAĞI’ndan bahsetmek istiyorum. Cookplus’ın hazırladığı Harikalar Mutfağı web sayfasında paylaştığım tariflerim ile 2. seçildim. Oylarıyla ve paylaşımlarıyla destek veren herkese, Cookplus’a ve Chef's Table Mutfak Okulu'na teşekkür ediyorum.  

 
COOKPLUS,  Karaca, Hecha, Tefal, Victorinox, Emsan, Breville ve daha birçok tanınmış markanın bir araya getirildiği, online satış yapılan bir e-ticaret sitesi.

Pişirme ve servis ürünlerinin yanısıra ev tekstili ve hediyelik/dekoratif ürünlerin de satışını yapan Cookplus, Harikalar Mutfağı web sayfasını kurarak birçok yemek blogger’ını bir araya getirdi.

Birçok yemek yazarı arkadaşım ve tarifleriyle tanıştığımız yeni lezzet tutkunları; tatlısından tuzlusuna tariflerini paylaştı. Değerlendirmeler sonucunda 2. seçildim. Finalist seçilen sevgili “Yaseminin Mutfağından” ı tebrik ediyorum. 

Harikalar Mutfağı yayınına devam edecek. Sizler de web sayfalarından, facebook, twitter, google plus üzerinden takibe alabilir, tariflerinizi ekleyebilir ya da yeni lezzetlere  ulaşabilirsiniz.


 

 

 

 

 

 

3 yorum:

  1. Hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun..

    YanıtlayınSil
  2. Çok teşekür ederim Nursevin hanım, sevgilerimle :)

    YanıtlayınSil
  3. Çok teşekkür ederim Bende sizi tebrik ederim.Sevgiler

    YanıtlayınSil

Yorumlarınız benim için çok değerli. Yorumlama biçimi adımından "Anonim Kullanıcı" yı seçerek yorumunuzu iletebilirsiniz, teşekkürler.

(Yorumlar isimsiz olarak kayda geçiyor, arzu ederseniz ekleyebilirsiniz)