14 Haziran 2013 Cuma

Merhaba Bade BebekBir süredir paylaşımlarda bulunmuyorum farketmişsinizdir elbet. Ülkemizde yaşanan son olaylar hepimizi oldukça üzdü, bir bakıma da geleceğe daha umutla bakmamıza olanak sağladı. Sürekli gözümüz sosyal medyada, olayların takibindeyiz. Blogumun yemek içerikli olması açısından yaşananlar hakkında yorumda bulunmamayı tercih ediyorum ancak birçoğumuz gibi bir süre yayına ara vermekten yanaydım. Bu süre içerisinde emin olun blogumu çok özledim.

Canım ülkem için dileğim; birlik, bütünlük içinde kardeşce yaşayacağımız güzel günler ... Aramıza yeni katılan minik Bade; mutlu, huzur dolu bir gelecek seninle olsun ...

Pespembe, cici bici kurabiyelerimle yeniden merhaba :)


 
 
 


2 yorum:

  1. Kurabiyeler muhtesem olmustu..size gonderdigim orneklerden bile cok daha iyiydi. İnanilmaz kisa bi surede tukendi. Bade bebek de Allah in izniyle yarin aramiza katilacak sonunda..
    Sevgiler...
    Bade'nin annesi Burcu...

    YanıtlayınSil
  2. Burcu hanım merhaba, hem sizin hem de misafirlerinizin beğenmesine çok çok sevindim. Bugün sizden aldığım haberle daha da mutlu oldum. Uzun, sağlık mutluluk dolu bir yaşam dilerim minik Bade'ciğe :) Doğumgünü çocuğumuzun pastası da kendisini bekliyor, umuyorum çok mutlu bir gün geçirir yarın. Çok sevgiler :)

    YanıtlayınSil

Yorumlarınız benim için çok değerli. Yorumlama biçimi adımından "Anonim Kullanıcı" yı seçerek yorumunuzu iletebilirsiniz, teşekkürler.

(Yorumlar isimsiz olarak kayda geçiyor, arzu ederseniz ekleyebilirsiniz)