1 Ocak 2013 Salı

Mutlu yıllar canım annem :)

Dün gece aile büyüklerimizin de şehir dışından katılımıyla aynı eski günlerdeki gibi bir yılbaşı akşamı yaşadık. Herkes birşeyler pişirmişti ve şahane bir sofra kurulmuştu. Yemeğin ardından eniştemin video arşivinden 9 sene öncesine ait bir yılbaşı kaydını izledik hep beraber ... İnsan kendini izleyince bir garip oluyor yıllar sonra :) Nerdeyse bütün aile biraraya toplanmışız Mersin'de. Hatırlıyorum da günler öncesinden parti için animasyon hazırlıkları bile yapmıştık. Hepimiz ayrı ayrı kostümler giymişiz rollerimize çalışmışız ve sahnelemişiz. Ne de eğlenmişiz, gülmüşüz. Şu an aramızda olmayan iki değerli insanı da kayıtlardan izlediğimizde sanki yanımızdalarmış gibi hissettik ve farkettim ki onları çok özlemişim, nur içinde yatsınlar  ... Anılarımızı tazeledikten sonra yılbaşı geleneği tombalamızı çektik ve tabi ki tombala yapamadık. Zaten piyango da vurmadı :)) Veee gecenin yıldızı canımın içi anneciğimin doğumgününü kutladık ...Canım annem nice senelere, seni çok seviyorum :) Bu pastayı da onun için hazırladım. Minik penguenimiz de oglum Emre tabi ki ...

Ayrıcaaa bugün "Tatbikere 1 Yaşında" . Blogumu açtığımdan bu yana geldiğim noktadan dolayi ben çok mutluyum. Çocukluktan bu yana var olan yemek tutkum, her geçen gün daha da gelişerek büyüyor. Nice senelere sevgili blogum :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız benim için çok değerli. Yorumlama biçimi adımından "Anonim Kullanıcı" yı seçerek yorumunuzu iletebilirsiniz, teşekkürler.

(Yorumlar isimsiz olarak kayda geçiyor, arzu ederseniz ekleyebilirsiniz)