9 Aralık 2012 Pazar

İyi ki doğdun canım oğlum benim ...


Veee benim minik yakışıklı oğluşum Emre 2 yaşını doldurdu ... Aslında 1 ay öncesinden ne hayaller ne planlar yapıyordum, doğumgününe şunu pişirsem, şöyle süsler koysam vs derkeeenn sakarlığımız tuttu ve ayağını kapı kenarına çarpıp kemiğini kıran ilk insan olarak tarihe geçtim :) En azından alçılık bir durum olmadan evde seke seke geziniyorum. Derken bir de üstüne üşüttük ama olmaz minik tavşanımın doğumgününe pasta yapamazsam içime sinmeyecek. Oğlumun özel olan hiçbir anını kaçırmak istemiyorum çünkü ...

Ben pasta üzerinde çalışmaya başladım. Oğlumun anneannesi, babaannesi ve halaları sağolsunlar tuzluları hazırladılar. Babamız balonları şişirip süslemeleri yaparken Emre'cik de yardım etti, hangi balonlar şişirilecekse tek tek getirdi babasına ve şişirme pompasıyla denemeler yaptı ve parti gününe kadar balonlarıyla çok eğlendi.

Oğlumun söyleyebildiği ve seslerini taklit ettiği birkaç tane hayvancık var, önceleri onlardan oluşan bir pasta yapmak istemiştim ama mickey fare’nin klup evini efsunlanmış gibi izlemesinden dolayı böyle bir pasta çıktı meydana ... Zaten sıra mum üflemeye geldiğinde her şaşırdığında yaptığı hareketi yaptı, eller havada “a aaaa”  :)

Canım oğlum, büyüyorsun ve her geçen gün seni daha güzel anlayabiliyoruz. Yeri geliyor deliler gibi gülüyoruz olmadık şeylere, yeri geliyor bol bol muzurluklar yapıyoruz birlikte. Her yeni keşfinde, biz de seninle keşfetmiş gibi seviniyoruz. Seninle yeniden çocuk oluyoruz :) İyi ki doğdun bebeğim, seni çok çook seviyoruz küçük meleğim ...
 

 

 

 

 

 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız benim için çok değerli. Yorumlama biçimi adımından "Anonim Kullanıcı" yı seçerek yorumunuzu iletebilirsiniz, teşekkürler.

(Yorumlar isimsiz olarak kayda geçiyor, arzu ederseniz ekleyebilirsiniz)