24 Eylül 2012 Pazartesi

Pepe hayranı minik İzgi'nin doğumgünü

1,2,3,4,5 ... 10 Pepe çoook ağlıyor ... :)) Çüüünnküüü Bebe'nin emziği düştü, komukk :))

Bu sözler arkadaşlarım Cansen'in kızı, Cansu'nun da yeğeni olan minik İzgi'ciğe ait. Henüz kendisiyle tanışma fırsatımız olamadı ama teyzesinden çok duyuyoruz maceralarını .. Geçtiğimiz pazar günü İzgi'nin 2. yaş günü kutlandı. Anne yarısı derler ya gerçekten öyle, süper teyze Cansu hanım yeğeni İzgi için hayalindeki kurabiyeleri anlattı, ortaya çıkan sonuç pek bir cici oldu. Rengarenk kurabiyelere Pepe ve Bebe koyduk, Prenses İzgi'ye yakışan taçlar ve prensesler yaptık. Kenarlarına da İzgice kelimeler yazdık. Kendisine İsssgi diyormuş ufaklık. Çevresinde çocuk olmayanlara birkaç tanesini tercüme edelim. Mesela uçuta, uçurtma. Paaka, parka. Çuku, çukulata. Eppek, ekmek :)) Konuşmaya başlarken o kadar komuuuk oluyorlar ki :)))

Mutlu yıllar küçük prenses İzgi ...


MODEL: PEPE KURABİYE

MODEL: BEBE KURABİYE
MODEL: TAÇ KURABİYEMODEL: PRENSES KURABİYE 

2 yorum:

  1. sibel'cim, harikasın! keşke dün Emre'yle beraber gelebilseydiniz. Çılgın bir parti oldu bizim için :))) kurabiyelerimiz, kutlamamıza enfes bir tat kattı. güzel yazın için ayrıca teşekkürler! imza: caaaşuu :))

    YanıtlayınSil
  2. İzgi'cik çok şanslı, Caaaşu teyzesi sayesinde çok güzel olmuştur eminim parti. Umarım seneye kaçırmayacağız :)

    YanıtlayınSil

Yorumlarınız benim için çok değerli. Yorumlama biçimi adımından "Anonim Kullanıcı" yı seçerek yorumunuzu iletebilirsiniz, teşekkürler.

(Yorumlar isimsiz olarak kayda geçiyor, arzu ederseniz ekleyebilirsiniz)