24 Mayıs 2012 Perşembe

BJK Kurabiyelerim

Sanırım uzun dönem stadın dibinde oturmamdan dolayı futbola dair ilginç anılarım oldu. "Es kaza bir maç günü arabayla işe gidilmişse, apartmanın otoparkına polis kortejinde girmek" :)) Annem beni maç günleri arardı, kızım polis bizim sokağın kaldırımlarına karşılıklı dizildi, şimdi de yukarıya şerit gerdiler dizildiler, yolu kapatıyorlar bak yine geç kaldın giremeyeceksin eve, kaç kere diyeceğim takip et şu maçları diye !!! Kadıncağız napsın canlı yayın arabası gibi takipte. Hayır yani trafik öyle bir felç oluyordu ki polislere abi benim ev şura işte dediğimde "hadi canım ordan" tepkisini alıyordum genelde :))) Stad yıkılmasaydı ikematgah örneğini taşımaya kararlıydım son zamanlarda  :)))

Gelgelelim bugünkü mevzumuzaa... Farketmişsinizdir sayfamı güncelledim epeydir yoktum meydanda, çok sevimli bir logom oldu sevgili "Erhan Dursun" sayesinde. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkürlerimi bir kez daha iletmek istiyorum ve sizlerle Erhan beye hazırladığım kurabiyelerimi paylaşıyorum ...


Kod: BJK_1Kod: BJK_2Kod: BJK_3Kod: BJK_4Kod: BJK_5Kod: BJK_6


Not: BJK logolu ve FEDA amblemli kurabiyeler, hediye olarak yapılmıştır, kesinlikle ticari bir durum yoktur.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Yorumlarınız benim için çok değerli. Yorumlama biçimi adımından "Anonim Kullanıcı" yı seçerek yorumunuzu iletebilirsiniz, teşekkürler.

(Yorumlar isimsiz olarak kayda geçiyor, arzu ederseniz ekleyebilirsiniz)